Międzynarodowe certyfikaty

Naszym studentom dajemy możliwość zdobycia licznych certyfikatów językowych i informatycznych. Posiadanie takiego dokumentu, uznawanego zarówno w Polsce, jak i za granicą, jest dowodem wiedzy i umiejętności niezbędnych do poruszania się w określonych dziedzinach, podnosi także atrakcyjność na rynku pracy. Dyplom szkoły wyższej, uzupełniony certyfikatem międzynarodowym jest prestiżowym świadectwem kwalifikacji absolwenta. Certyfikat to jeden z ważnych krok w udanej karierze nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

 

Do zdawania międzynarodowych egzaminów językowych studenci zostają przygotowywani podczas lektoratu języka obcego oraz kursów akademickich.  Centrum Języków Obcych WSIiZ przeprowadza egzaminy telc z języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego, jak i rosyjskiego oraz egzaminy LCCI IQ z języka angielskiego i niemieckiego, zarówno na poziomie ogólnym, jak i biznesowym. Nasze Centrum Egzaminacyjne telc koordynuje i systematycznie rozbudowuje sieć partnerskich ośrodków egzaminacyjnych instytucji edukacyjnych z całej Polski m.in. uczelni państwowych i niepaństwowych. W naszych centrach egzaminacyjnych egzaminy zdało już ponad 33 tys. osób! Szczegóły dotyczące certyfikatów językowych tutaj.

 

W ramach programu studiów realizowane są również wybrane szkolenia i kursy informatyczne. Jednak, jako nasz student będziesz mógł również uczestniczyć w kursach spoza planu studiów w cenach nawet 5-krotnie niższych niż ceny szkoleń komercyjnych!

 

Oferujemy kursy i certyfikaty najbardziej prestiżowych firm międzynarodowych:

 

  • MICROSOFT
  • CISCO SYSTEMS
  • NOVELL
  • SUN MICROSYSTEMS
  • ECDL

 

 

Posiadamy autoryzowane centra egzaminacyjne:

 

  • PROMETRIC
  • PEARSON VUE

 

Poczytaj więcej o certyfikatach informatycznych.